Nedenfor finner du kontaktinformasjon for de ulike komiteene i SAK.

 

Verksted-, og kjøretøykomité

Leder  Kjell Ringdal          913 15121     kjellhr@hotmail.com

Medlem Aasmund Kilsti 483 56391 askilsti@gmail.com

Medlem  Kjartan Kleiven 473 18422 kjartan.kleiven@mimer.no

Medlem Jon Andreas Storås 934 80308 john.a.storas@gmail.com

Medlem Martin Hustad  932 37033 martin.hustad@gmail.com

Kontaktperson i styret Synnøve Ringdal         997 11 486 syring@online.no

 

Eiendomskomité

Leder   Kjell Henriksen  918 72 525   kjellhenriksen58@gmail.com

Medlem  Karl Karlsen  922 40404   audkalle@gmail.com

Medlem  Tobias Fugelsnes    480 22 026 tobiasfugelsnes@gmail.com

Medlem  Thomas Hurlen  920 49 239   thomas.hurlen98@gmail.com

Kontaktperson i styret  Steinar Leganger  959 95 694   steinar.leganger@gmail.com

 

Løps- og arrangementskomité

Leder                               Geir Daugstad           909 96 977     geir_daugstad@yahoo.no

Medlem Tore Aase  938 34605  toreaase@hotmail.com

Medlem  Kai Erik Giørtz  922 40491  keg@mimer.no

Medlem  Arne Almås  414 10679  arne.almaas@live.no

Fra Jentehjulet  Aud Kaldhussæther 911 25825  aud_kald@icloud.com

Kontaktperson i styret Grim Danielsen  900 52 985  grim.danielsen@live.no

 

Bladkomité

Leder  Karen Gissinger  905 36735  karen.gissinger@posten.no

Hjemmeside/WEB Lars Erik Haugen            944 31 143 lars.haugen@auto8-8.no

Medlem Bjørn Nybø 908 93 887 bjorn@bilfagsunnmore.no
Medlem Odd Østen Hurlen 970 59999 odd-oesten@vognmanden.no
Medlem Kjell Jarle Gjerde  906 92389 kjell.jarle.gjerde@gmail.com
Medlem John Christian Nygård 945 30821 jcnygard@hotmail.com


Velferdskomité
Leder Nelly Helene Wahl 906 51271 nelly.wahl@mimer.no
Medlem Bjørn Bregård 975 09213 bjorn.bregard@mimer.no
Medlem Svein Kvalsvik  926 15293 svein.kvalsvik@mimer.no

 

Husstyret (Selskapslokalet)
Leder Synnøve Ringdal 997 11 486 syring@online.no
Medlem Guri Blindheim 975 09213 blindheimguri@hotmail.com
Medlem Grim Danielsen  900 52 985 grim.danielsen@live.no

 

Forsikringskomité
Forsikringskontakt Thor Longva 908 93886 thlongva@outlook.com
Besiktning Lidvard Lundanes 91361302 Lidvard.lundanes@gmail.com

 

Valgkomité
Leder Sverre Barstad  901 10655 svbarst@gmail.com
Medlem Jon Harald Strømme 924 12109 jon.haraldst@gmail.com
Medlem Eivind Haugen 412 13 844 eivind.haugen@outlook.com